ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

ТОВ МІНЕРФІН-ТРАНС – дочірнє підприємство компанії MINERFIN a.s. (www.minerfin.sk), яка є найбільшим словацьким інвестором в Україні. На ринку вантажних залізничних перевезень МІНЕРФІН-ТРАНС працює з червня 2012 року.

Знання специфіки залізничного бізнесу дозволило МІНЕРФІН-ТРАНС в короткі терміни збільшити власний парк напіввагонів і зайняти гідне місце на ринку перевезення залізної руди та інших насипних вантажів. На кінець 2015 року в власності компанії було 625 вагонів, до кінця 2016 року – 855 вагонів. Станом на січень 2019 року парк вагонів МІНЕРФІН-ТРАНС налічує 1206 одиниць рухомого складу для перевезення навальних вантажів.

У 2016 році керівництвом компанії було прийнято рішення про організацію власних ремонтних потужностей. Відповідний договір був підписаний з ПрАТ «ЗЗРК», на базі якого було відкрито ремонтний тупик, обладнаний 5-тонним краном і зварювальними постами. МІНЕРФІН-ТРАНС отримав «Атестат виробництва», прийнявши на роботу висококваліфікованих фахівців, і з травня 2016 року ремонтний тупик почав працювати. Завдяки цьому рішенню істотно збільшилася ефективність використання власного рухомого складу і його оборотність.

Протягом найближчих трьох років компанія має намір освоїти новий напрямок і вийти на ринок приватної тяги.

На сьогоднішній день МІНЕРФІН-ТРАНС забезпечує доставку різних видів залізної руди для таких великих металургійних підприємств як «ArcellorMitall», «U.S.Steel», «Třinecké železárny», «Voest Alpine» у Словаччину, Чехію, Польщу, Сербію і Австрію.

Основними споживачами послуг в Україні є такі промислові гіганти як «Запорізький залізно-рудний комбінат», «ХайдельбергЦемент», «АрселлорМіталл Кривий Ріг», «Миколаївський глиноземний завод», «Нікопольський феросплавний завод», «Запорізький феросплавний завод» та інші. Основними видами вантажів, що перевозяться компанією МІНЕРФІН-ТРАНС, є вапняки, каміння щебеневе, кварцити, руди марганцеві, феросплави, коксовий горішок та інші сипучі матеріали.

За 2018 рік компанією МІНЕРФІН-ТРАНС було перевезено 2 563 397,33 тон вантажів. З них експортні перевезення склали 1 987 632,40 тон, а внутрішньо-українські – 575 765 тон.

Технічно розвиваючись і вдосконалюючись, МІНЕРФІН-ТРАНС орієнтується на своїх клієнтів і постійно впроваджує нові сервіси при незмінно високій якості послуг, що надаються. Професійний підхід і ефективність в роботі – запорука нашого успішного і довгострокового співробітництва з діловими партнерами.

«МІНЕРФІН ТРАНС – гарантована доставка Вашого вантажу»