КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ

Будучи дочірньою компанією АТ МІНЕРФІН (www.minerfin.sk) наша компанія спирається на основні корпоративні принципи групи МІНЕРФІН:

  • опора на власних співробітників;
  • орієнтованість на клієнта і його потреби;
  • незмінно високу якість вироблених товарів і послуг, що надаються;

За багато років роботи на ринку вантажних залізничних перевезень в компанії МІНЕРФІН-ТРАНС сформувалася команда висококласних фахівців, які успішно справляються з рішенням як оперативних, так і стратегічних завдань. Разом з тим, співробітники на постійній основі підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи різноманітні профільні семінари, курси та конференції. Згуртований колектив професіоналів – основа нашого успішного розвитку і просування на ринку.

Основним стратегічним завданням на найближчі п’ять років є збільшення частки на ринку залізничних перевезень і трансформація МІНЕРФІН-ТРАНС зі спеціалізованої на універсальну транспортну компанію, яка надає клієнтам весь спектр послуг.

З метою прискорення оборотності вагонів, керівництвом МІНЕРФІН-ТРАНС було прийнято рішення про організацію власної ремонтної площадки, яка почала функціонувати з травня 2016 року на базі ПрАТ «ЗЗРК». Силами наших фахівців проводиться технічне обслуговування та підготовка вагонів під навантаження, що найкращим чином позначилося на ефективності використання рухомого складу.

Відповідно до поставлених цілей і в руслі реформ, які проводяться керівництвом УЗ, компанія МІНЕРФІН-ТРАНС придбала перший магістральний локомотив 2М62У і готується до пілотного запуску власного тягового рухомого складу.

Дотримуючись стратегії розвитку, МІНЕРФІН-ТРАНС з кожним роком збільшує свою частку на ринку залізничних перевезень. Щорічно збільшуючи парк вагонів і нарощуючи обсяги вантажоперевезень, МІНЕРФІН-ТРАНС зарекомендував себе як надійного і стабільного партнера.

«МІНЕРФІН ТРАНС – гарантована доставка Вашого вантажу»